Witaj! Logowanie Rejestracja
Terminarz 2020/2021



gargamel9998
Liczba postów:7,218 Reputacja: 8,274
18-02-2021, 14:58 #81
ze Slaskiem w pt 12 marca o 18:00

http://www.90minut.pl/news/310/news31003...klasy.html
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2021, 14:58 przez gargamel9998.



13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Czubat - precz ze Stalówki!

#FILIPIAKOUT



gargamel9998
Liczba postów:7,218 Reputacja: 8,274
23-02-2021, 17:08 #82
Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 22. kolejki PKO Ekstraklasy.

22. kolejka:

19 marca (piątek):

Piast Gliwice - Cracovia, godz. 18:00
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, godz. 20:30

20 marca (sobota):

Śląsk Wrocław - Wisła Płock, godz. 15:00
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze, godz. 17:30
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, godz. 20:00 - transmisja w TVP Sport

21 marca (niedziela):

Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 12:30
gts - Stal Mielec, godz. 15:00
Zagłębie Lubin - cska, godz. 17:30



13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Czubat - precz ze Stalówki!

#FILIPIAKOUT


MSC
Liczba postów:5,543 Reputacja: 1,406
23-02-2021, 18:48 #83
Wróciliśmy do terminów dla ogórkowych drużyn.



gargamel9998
Liczba postów:7,218 Reputacja: 8,274
10-03-2021, 10:25 #84
Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 23. kolejki PKO Ekstraklasy.

23. kolejka:

3 kwietnia (sobota):

Wisła Płock - Piast Gliwice, godz. 12:30
Stal Mielec - Raków Częstochowa, godz. 15:00
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, godz. 17:30 - transmisja w TVP Sport
Cracovia - Lech Poznań, godz. 20:00

5 kwietnia (poniedziałek):

Górnik Zabrze - Warta Poznań, godz. 12:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, godz. 15:00
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, godz. 20:00



13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Czubat - precz ze Stalówki!

#FILIPIAKOUT


gargamel9998
Liczba postów:7,218 Reputacja: 8,274
15-03-2021, 20:00 #85
z Jagiellonia 9 kwietnia (piatek) o 18

http://www.90minut.pl/news/310/news31061...klasy.html



13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Czubat - precz ze Stalówki!

#FILIPIAKOUT


gargamel9998
Liczba postów:7,218 Reputacja: 8,274
23-03-2021, 16:41 #86
Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 25. i 26. kolejki PKO Ekstraklasy.

25. kolejka:

16 kwietnia (piątek):

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin, godz. 18:00
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, godz. 20:30

17 kwietnia (sobota):

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, godz. 15:00
Raków Częstochowa - Lech Poznań, godz. 17:30 - transmisja w TVP Sport
gts - Warta Poznań, godz. 20:00

18 kwietnia (niedziela):

Stal Mielec - Zagłębie Lubin, godz. 12:30
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok, godz. 15:00
cska - Cracovia, godz. 17:30

26. kolejka:

20 kwietnia (wtorek):

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze, godz. 18:00
Warta Poznań - Raków Częstochowa, godz. 18:00
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 20:30 - transmisja w TVP Sport
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 20:30

21 kwietnia (środa):

Jagiellonia Białystok - Stal Mielec, godz. 18:00
Zagłębie Lubin - gts, godz. 18:00
Cracovia - Wisła Płock, godz. 20:30
Piast Gliwice - cska, godz. 20:30



13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Czubat - precz ze Stalówki!

#FILIPIAKOUT


gargamel9998
Liczba postów:7,218 Reputacja: 8,274
01-04-2021, 16:35 #87
Derby w sobote 24 kwietnia o 20:

27 kolejka:

23 kwietnia (piątek):

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław, godz. 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań, godz. 20:30

24 kwietnia (sobota):

Górnik Zabrze - Wisła Płock, godz. 15:00
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice, godz. 17:30
gts - Cracovia, godz. 20:00

25 kwietnia (niedziela):

Warta Poznań - Jagiellonia Białystok, godz. 12:30
Stal Mielec - Pogoń Szczecin, godz. 15:00
Lechia Gdańsk - cska, godz. 17:30 - transmisja w TVP Sport
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2021, 13:24 przez gargamel9998.



13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Czubat - precz ze Stalówki!

#FILIPIAKOUT


gargamel9998
Liczba postów:7,218 Reputacja: 8,274
07-04-2021, 14:14 #88
terminarz 30. kolejki PKO Ekstraklasy:

30. kolejka:

16 maja (niedziela):

Cracovia - Warta Poznań, godz. 17:30
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, godz. 17:30
Lech Poznań - Górnik Zabrze, godz. 17:30
cska - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 17:30
Piast Gliwice - gts godz. 17:30
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa, godz. 17:30
Śląsk Wrocław - Stal Mielec, godz. 17:30
Wisła Płock - Zagłębie Lubin, godz. 17:30
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2021, 14:15 przez gargamel9998.



13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Czubat - precz ze Stalówki!

#FILIPIAKOUT


gargamel9998
Liczba postów:7,218 Reputacja: 8,274
15-04-2021, 12:03 #89
Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 28. kolejki PKO Ekstraklasy.

28. kolejka:

28 kwietnia (środa):

Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa, godz. 19:00

30 kwietnia (piątek):

Wisła Płock - Lechia Gdańsk, godz. 18:00
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, godz. 20:30

1 maja (sobota):

cska - gts, godz. 15:00 - transmisja w TVP Sport
Pogoń Szczecin - Warta Poznań, godz. 17:30
Lech Poznań - Stal Mielec, godz. 20:00

3 maja (poniedziałek):

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:00
Cracovia - Górnik Zabrze, godz. 17:30

Zaległe spotkanie 23. kolejki Stal Mielec - Raków Częstochowa zostanie rozegrane 5 maja o godz. 19:00.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2021, 12:04 przez gargamel9998.



13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

Czubat - precz ze Stalówki!

#FILIPIAKOUT







Skocz do: