Witaj! Logowanie Rejestracja
TRANSFERY CRACOVII (komentarze, listy życzeń, twittery itd...)wrobelson
Liczba postów:2,132 Reputacja: 868
6 godzin(y) temu #15,321
(Wczoraj, 15:33)dangorka napisał(a):  Przypominam że Cecarić również może grać na szpicy i być tam napastnikiem 3-ciego wyboru

Wątpię, żeby z piłkarza rezerwowego nagle stał się czołowym strzelcem w naszej drużynie ... Rolleyes 
Moim zdaniem jak w następnym sezonie walnie 5 goli to będzie sukces ... ale to jest tylko Ekstraklasa (czyt. rzeczy niemożliwe, stają się możliwe.)
MakuKSC
Liczba postów:2,146 Reputacja: 2,802
6 godzin(y) temu #15,322
( 6 godzin(y) temu)octop napisał(a):  
( 7 godzin(y) temu)MakuKSC napisał(a):  Kurcze, Probierz tez wymienia Wdowiaka i Dimuna wsrod tych, po ktorych ustawilaby sie kolejka chetnych.
Skoro na takiego Michalaka są chętni, to tym bardziej na Dimuna i Wdowiaka.
Tylko Probierz ich wymienia jednym tchem z Helikiem i Siplakiem,za ktorych chcialby minimum 5 mln ojro,a Michalak to nie za banke przypadkiem poszedl? Jak ktos by oferowal za Wdowiaka 1-2 mln ojro, to nic tylko brac i jeszcze zawiezc na miejsce,zeby sie nie rozmyslili."Cracovio ma, tyś dumą mego miasta...."

octop
Liczba postów:1,168 Reputacja: 1,360
6 godzin(y) temu #15,323
( 6 godzin(y) temu)MakuKSC napisał(a):  
( 6 godzin(y) temu)octop napisał(a):  
( 7 godzin(y) temu)MakuKSC napisał(a):  Kurcze, Probierz tez wymienia Wdowiaka i Dimuna wsrod tych, po ktorych ustawilaby sie kolejka chetnych.
Skoro na takiego Michalaka są chętni, to tym bardziej na Dimuna i Wdowiaka.
Tylko Probierz ich wymienia jednym tchem z Helikiem i Siplakiem,za ktorych chcialby minimum 5 mln ojro,a Michalak to nie za banke przypadkiem poszedl? Jak ktos by oferowal za Wdowiaka 1-2 mln ojro, to nic tylko brac i jeszcze zawiezc na miejsce,zeby sie nie rozmyslili.
Mi się właśnie wydaje, że Probierz mówił takim kontekście, że bez problemu byśmy ich sprzedali, ale nie ma ciśnienia i nie musimy ich puszczać za grosze.Bruno
Liczba postów:1,010 Reputacja: 683
5 godzin(y) temu #15,324
( 6 godzin(y) temu)SaNtO napisał(a):  Niby nasz skład wygląda na stabilny ale ja chcę takich zawodników którzy Javiego posądza na ławkę. Chcę takich żeby Wdowiak nie wstał z ławki przez pół roku. Chcę takich by Helik się nie łapał do 18 na mecze. Mam gdzieś czy Strózik będzie miał okazję na granie. Będzie lepszy to dostanie jak nie to ławka w rezerwie. Dajcie spokój z sentymentami. Mamy w środku Dabka Gola i Dimuna? To kupmy takiego żeby Gol nie miał pewnego placu. Tyle. Nie pobożne życzenia
Żeby posadził Javiego albo Gola musiałby dostać kontrakt ze 200 tysięcy euro na rok.Niestety,ale widzę pewną sprzeczność.Ale tok myślenia słuszny.Jeśli siadasz do rulety w Monte Carlo,nie wyciągaj dziecku drobnych ze skarbonki...Musha rain dum a doo dum a da ..whiskey in the jar-oo !


Skocz do: