Liczę mimo wszystko na 3 pkt po dość łatwym dla nas meczu.

03-11-2019, 17:04 #2

wrobelson
Liczba postów:2,641 Reputacja: 1,528
03-11-2019, 17:16 #3
Mocno wierzę że wygramy, ale trzeba pamiętać że w marcu jechaliśmy do Płocka po serii 6 wygranych meczy z rzędu i przegraliśmy, dlatego łatwo i przyjemnie na pewno nie będzie. CRACOVIO DO BOJUUUU Blush musimy wyrównać rachunki, za ten przegrany mecz.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2019, 17:28 przez wrobelson.

HEJ HEJ  CRACOVIA   !!!

rozrabiaka
03-11-2019, 17:50 #4
(03-11-2019, 17:04)3lvis napisał(a):  Życzę z całego serca byś zakładał wątki jak najdłużej ale mam jedną uwagę. Wisła to rzeka płynącą przez cały kraj, Wisła to piękna miejscowość i Wisła to klub z Płocka. To że gts jest ku*wą nie znaczy że mamy wyeliminować słówo Wisła ze słownika.

Trafiłeś w sedno. Mogę zmienić na Orlen albo Petrochemia, ewentualnie rzeka Wink

03-11-2019, 18:18 #6
Moim zdaniem kluczowe jest podanie miejscowosci, wtedy "Wisła" powinnismy pisac z wielkiej litery np. Wisła Puławy; Wisła Tczew, Wisła Sandomierz itp. Jezeli chodzi o towarzyszy z drugiej strony, to mozna napisac mala litera.

Nic nie zmieniaj Rozrabiako..pierwsza wersja jest najlepsza. Zeby nie zapeszyc Smile

13 czerwca - Pamiętaj, abyś dzień święty święcił

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz"

Cracovia i Polonia - ślubowały sobie wierność do samego końca

koriksc
03-11-2019, 18:32 #7
Dokładnie Gargamel. Ile razy kombinowaliśmy z tytułem wątku tyle razy w pałe, z tego co pamiętam zawsze tak było, najczęściej przy okazji derbów.

docent
Liczba postów:7,323 Reputacja: 1,917
03-11-2019, 23:35 #8
Dobrze, że są teraz w czubie tabeli (ciekawe czy odzyskają jutro lidera? no byłbym zaskoczony), bo nasi na pewno ich nie zlekceważą, jak rok temu.
Wdowiak już był w 18 na Lechię, może rozrusza nasze skrzydła?

04-11-2019, 09:29 #10
W Płocku coś nam ostatnio nie idzie, co nie znaczy, że nie możemy tego zmienić. Jeśli coś chcemy ugrać w tym sezonie powinniśmy w takich meczach nie tracić punktów. I na dodatek płocczanie nie zagrają optymalną jedenastką.

LucasKsc
Liczba postów:848 Reputacja: 110
04-11-2019, 09:35 #11
Kogo u nich zabraknie?

"...od zawsze na zawsze z biało-czerwonym sztandarem w tle"

Endriusza
Liczba postów:695 Reputacja: 743
04-11-2019, 10:02 #12
Hmm na pewno Rzeźniczak wypadł, za kartki może Szwoch wypaść no i zobaczymy co się dzisiaj we Wrocku wydarzy

docent
04-11-2019, 11:54 #13
No nie mówcie, że mamy się bać Wisły Płock! Jeżeli naprawdę gramy o MP, to najwyższy czas pokazać im (i Sobolewskiemu) miejsce w szeregu.
Swoja drogą, ciekawe: sąsiadka radziła sobie z dość gównianym składem, póki był u nich asystentem Stolarczyka, Czyżby Stolarczyk na drugie miał Nikodem?

Miszczu2007
Liczba postów:6,920 Reputacja: 2,093
04-11-2019, 13:34 #14
Docent, to nie był aż tak słaby skład. Obronę mają przyzwoitą, a pierwszy skład pomocy też jest całkiem ok. Brakuje im napastnika z prawdziwego zdarzenia, ale pierwsza 11 jest na górną 8. Brakuje im ławki jeszcze bardziej niż nam i takie są efekty. Płock nie ma złego składu, tylko do tej pory brakowało im ambicji. Wygląda na to, że Sobolewski wpoił im walkę i nie będzie tak łatwo, ale nawet wg buków jesteśmy niewielkim faworytem.

hank
Liczba postów:11,655 Reputacja: 17,324
04-11-2019, 18:37 #15
Przerwali nam passe zwycięstw, trzeba wziąć rewanż .

Semper fidelis .
Nigdy nie zejdziemy na psy

DiegoKSC
Liczba postów:2,404 Reputacja: 2,716
04-11-2019, 19:03 #16
Jedyne czego się obawiam, to tego, że Probierz będzie chciał coś udowodnić kundlowi z Płocka, a udowadnianie jest tematem, który wychodzi mu akurat z@jebiście słabo.

NIECH BĘDZIE POCHWALONA BOSKA CRACOVIA

Legum ministri magistratus, legum interpretes iudices, legibus denique idcirco omnes servimus, ut liberi esse possimus.

stary kibol
Liczba postów:4,454 Reputacja: 1,476
04-11-2019, 20:06 #17
WKS - W.Płock 2-0
49 min

Cracovia zawsze Pany!

Bambusfeld
Liczba postów:1,133 Reputacja: 104
04-11-2019, 20:10 #18
(04-11-2019, 20:06)stary kibol napisał(a):  WKS - W.Płock  2-0
49 min

A pro po przerwanej passy... chociaz czy my tam nie prowadziliśmy 2:0 ? (Pamiętam gol po 90 minucie, ale przebieg mi sie zatarl w pamięci...) Wink

CRACOVIA PANY !!!

wrobelson
04-11-2019, 20:21 #19
Płock przegrywa 3:0

Hahahah .... to co zrobił bramkarz Płocka przy golu na 3:0 to jest HIT Big Grin Big Grin

Szkoda, że to my dzisiaj z nimi nie gramy ... bo za tydzień z nami pewnie tak słabo już nie zagrają ....
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2019, 20:24 przez wrobelson.

tomecki
Liczba postów:3,602 Reputacja: 670
04-11-2019, 20:43 #20
(04-11-2019, 20:10)Bambusfeld napisał(a):
49 min

Zatarł Ci się. To oni prowadzili 2-0, a myśmy dogonili na 2-2 , a potem ... lepiej nie pamiętać.